Septembris - Dzejas dienu mēnesis!
Tradīcijas pirmsākumi meklējami jau tālajā 1965.gada 11.septembrī, kad Esplanādē tika atzīmēta Raiņa 100.jubileja un tika atklāts Raiņa piemineklis. Jau pavisam drīz Latvijas Rakstnieku Savienība iedibināja jaunu tradīciju - atzīmēt Dzejas dienas katru gadu. Nereti Dzejas dienas tiek dēvētas arī par Raiņa dienām.

Arī Alūksnes pilsētas sākumskolā tiek ievērota tradīcija atzīmēt Dzejas dienas, tādēļ šogad 13.septembrī klases audzināšanas stundas laikā (plkst. 8.30) 4.-6.klašu skolēnu komandas pulcēsies skolas mazajā korpusā, lai piedalītos erudīcijas spēlē - "Dzejas dienām veltīts prāta sports". Tur noskaidrosim, kuras klases pārstāvji vislabāk pazīst latviešu bērnu dzejniekus, atpazīst populārus dzejoļus un cik daudz vispār zina par dzeju un visu, kas ar to saistīts!

Pedagoģiskā sēde par pilnveidotajām mācību stundām šajā mācību gadā, pieredzes apmaiņa.

Alūksnes pilsētas sākumskolas
"Dārgumu lāde" Vērtības