Iniciatīva “Latvijas skolas soma” ir ļoti nozīmīga valsts simtgades programmas daļa. Tās mērķis ir katram Latvijas skolēnam nodrošināt iespēju iepazīt un pašam pieredzēt Latvijas  kultūras vērtības. 6. septembrī 10 mūsu skolas 5. un 6. klašu skolēni – Dominika Medne, Patrīcija Pomere, Marta Aire, Patrīcija Miesniece, Annija Strupkāja, Annija Marene, Jānis Konoņenko, Rodrigo Vidiņš, Krišjānis Zadumins, Rihards Ozoliņš - piedalījās iniciatīvas atklāšanas pasākumā  Arēnā Rīga. Kopā ar 6000 skolēniem no visiem Latvijas novadiem piedalījāmies interaktīvās darbnīcās un vērojām koncertu “100 Latvijas stāsti 100 minūtēs”. Skolēnus pasākuma atklāšanā sveica Ministru prezidents Māris Kučinskis, kultūras ministre un izglītības ministrs, koncertā uzstājās Raimonds Pauls, Edavārdi, Justs Sirmais, grupas “Auļi” un “Dagamba”, soprāns Marlēne Keine, simfoniskais orķestris diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā, velo triālisti un citi mākslinieki, kuri apvienojās neparastās, pārsteidzošās kombinācijās, mudinot katru no mums būt radošiem.