1GB/DAUDZ LT3840HFE TSSOP28 Jaunu un oriģinālu0 -20%

1GB/DAUDZ LT3840HFE TSSOP28 Jaunu un oriģinālu

• Kategorijas: Spēles & Aksesuāri

Labdien!

Lūdzu, pievienot izlasei, lai mūsu veikalu, lai atvieglotu jūsu buybackBecause ir daudzas lietas, es nevaru uzņemt attēlus, lai ik viens no viņiem.Visi augšupielādētie produktiem, kas ir noliktavā, un jūs varat pasūtīt, tieši, ja jūs nbeigu.

Produktiem, ko pārdod šajā veikalā ir patiesas, tāpēc klientiem nav jāuztraucas par pērkot viltojumu vairāk.

Lūdzu sazināties ar veikalu, lai iegūtu vairāk quantityIn lai labāk atrisināt jūsu problēmu, lūdzu, pastāstiet mums, zīmols, iepakojums un sufikss produkts, jums ir nepieciešams, pirms iegādāties mūsu produktu!Šādā veidā mēs varam piegādāt produktus precīzi un ātri.Par produkti: Visi produkti veikalā ir fizisko, skaidras naudas uzskaite, fiziskās darbības.

1. Laipni lūgti mūsu veikalā, mūsu veikalā ir nesen atvērts un darbojas godprātīgi, tikai, lai iegūtu reputāciju un pakalpojumu, paldies.2. Visi produkti, šajā veikalā ir patiesa, pavisam jaunu un oriģinālu, un uzticamība ir garantēta.Laipni klientiem apmeklēt un iegādāties jebkurā laikā, mēs kalpos jums no visas sirds!3. Šai periodā vīruss, Ķīna, kas ir pilnīgi kontrolē vīrusa izplatību, lai mēs varētu garantēt, ka visiem produktiem, ko pārdod, ir dezinficēti un produktus, kas saņemti par klientiem ir drošas.4. Šis veikals specializējas tirdzniecības integrālās shēmas, MOS caurules, optoelektronisko, sadzīves tehnika un sadzīves tehnikas detaļas.Mērķis mūsu pakalpojumu ir godīgs un uzticams.

5. Ja prece ir nozaudēta vai bojāta transportēšanas laikā, lūdzu, informējiet mūs, jo laikā, mēs nodrošināsim jūs ar pēcpārdošanas pakalpojumu: jūs varat atgrieztos produktu mums vai nosūtīt to jums.

piezīmes:

1. Visas kuģniecības izmaksas, kas iegādājas preces sedz us2. Tā kā jūsu atsauksmes ir ļoti svarīgi, lai mūsu attīstība, ja jums ir apmierināti ar

• Piederumu Tips - Mikroshēmu/Modchip
  • Zīmola Nosaukums - HKFZ
  • Saderīgs Marku/Modeli - Nav

posteņa nosaukums: t veida skrūves uzgriežņa atslēgas pielietošana: ātri atbrīvot propellera motoru ar uzgriežņiem skrūvi uzgriežņu atslēgas dzenskrūves ātrās atbrīvošanas līdzeklis t-kārba diy rc dūkoņa fpv sacīkšu krāsa:melna materiāls:metāla iepakojuma saturs: 1*ātrās atbrīvošanas līdzeklis tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.piezīme:

Skrūvju Atslēgu Dzenskrūves Ātrās Atbrīvošanas Līdzeklis T-Kārba RC Dūkoņa FPV Quadcopter Multicopter Daļa Piederumi

rezerves 3d thumbstick analog stick kursorsviru kontrolieris thumbstick pad remonta daļas n64 vadu ražots ķīnā tikai n64 oem kontrolieris, ne sākotnējam kontrolieris

10PCS Nomaiņa 3D Thumbstick Analog Stick Kursorsviru Kontrolieris Thumbstick Pad Remonta Daļas N64 Vadu

liels paldies par jūsu atbalstu mūsu veikalā! priecājamies par jūsu bom sarakstā! sūtījumu biežāk uzdotie jautājumi q1. kāds ir jūsu ziņā, iepakošanas? a: parasti, mēs pack mūsu preču neitrālas baltās kastes un brūna kartona.ja jums ir juridiski reģistrēta patentu, mēs var pack preces jūsu zīmolu, kastes pēc tam, kad

100% Jauns un oriģinālais 1gb/daudz MSP430F1122IPW 430F1122 TSSOP20

dārgais draugs, paldies tik daudz par jūsu atbalstu.ja citas prasības, kas citiem piegādātājiem, un mums nebija rādīt www.aluksnesskola.lv ,plz sazinieties ar mums izmantojot, lai izveidotu jaunu saiti, lai jums.jo mums vēl ir liels inventāra nebija augšupielādes www.aluksnesskola.lv. garantijas termiņš ir 6 mēneši.maksājumu pērkot par www.aluksnesskola.lv,