Pavisam jaunu oriģinālu SGMJV-08ADE6S0 -20%

• Kategorijas: Piederumi & Daļas
€2 137.95 €2 515.23

Kvalitātes nodrošināšanas:

1 projekta ietvaros tiks pārbaudīta, pirms kuģis, tā būs laba stāvokli, ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

2, lūdzam apstiprināt, pirms pasūtīšanas punkts ir saderīgs ar modeli.Atgriešanās neatbilstošu problēma.

3, garantija 30 dienā, 7 dienas atpakaļ ārpus darba priekšmeti, papildus sadalīti, preces avarēja.Krava ir nepareizi versija pircējs maksā atpakaļ nosūtīšanas izmaksas.

4, preces, kas pircējiem jāmaksā par atgriešanās kuģniecības maksas.Pirms pirkšanas lūdzu, profesionālās konsultācijas, mēs būtu vislielāko sirsnību pakalpojumu

. 5, ja parakstīja, vai dzēst, bez garantijas.

Atsauksmes:

1, kad jūs saņemat jūsu projektā, lūdzu, atsauksmes, lai mums, tas mums pateiks, ka ir saņemta jūsu preces.

2, jūsu apmierinātība ir ļoti svarīga lieta mums.Ja jums ir jautājumi vai problēmas, par jūsu darījumu, lūdzu, sazinieties ar mums, pirms aiziešanas jebkāda veida atsauksmes.Saprātīgi, dod mums iespēju, lai labotu saprātīgā laika periodā, neatkarīgi no jūsu bažas.Negatīvas atsauksmes nevar atrisināt neko.

3, lūdzu, sniedziet mums pozitīvas atsauksmes pēc tam, kad jūs saņemat jūsu pasūtījumu, mēs drīz sniegs jums pozitīvas atsauksmes.

4, mēs cenšamies, lai mūsu klientiem, lai sniegtu vislabāko klientu apkalpošanu, celtniecību ciešas attiecības ar mūsu klientiem, tāpēc, lūdzu, nopirkt uzticību.

• Iepakojums - Jā
  • Modeļa Numurs - SGMJV-08ADE6S

jc v1s pro multi-funkcionālo tālruņa programmētājs iphone mīklā testeri, atklāt iphone patiesu datu kabeli,lai iphone loģika eeprom ic un baseband eeprom ic (čipu) dzēšana / lasīšanas / re-rakstiski,iphone nand flash (32bit / 64bit / pcie nand) bāzes datu nolasīšanas / re-rakstiski, iphone pirkstu nospiedumu lasīšanu / re-rakstiski. paziņojums: 1. nepieciešams

JC V1S PRO EEPROM IC Remonta Rīku Loģika Baseband EEPROM IC Lasīt, Rakstīt Mašīna, IPhone 6-X XS Max 12 Pro Max Kļūdu Labošanas Rīks

dārgais draugs: paldies tik daudz par jūsu atbalstu. ja jebkuras citas prasības, un mums nebija rādīt www.aluksnesskola.lv, pls sazinieties ar mums, izmantojot mēs varam palīdzēt un sūtīt jums jaunu posmu, jo mums vēl ir liels inventāra nebija augšupielādes www.aluksnesskola.lv. piegāde: mēs pieņemam kuģa priekšmetus, dhl,

PC-TDR+6ES7972-0CA23-0XA0 RS232 Izolētas PLC Adapteris S7-300 400ES6 7-972CA0-23XA0 Augstas kvalitātes 0ES6CA79720XA230

apraksts: 100% pavisam jaunu un augstas kvalitātes funkcijas: izvēlēto materiālu, kompakts un ērts, viegli pārnēsājams produkta nosaukums: brilles deguna spilventiņi specifikācija: svars: apmēram 0,4 g materiāls: tīra titāna izmērs: kā parādīts attēlā paketē iekļauts: 1pair piezīmes: 1.

2GAB Meloņu Sēklas Ūdens Pilieni, Apaļas Brilles NosePads Brilles Piederumi Metāla Deguna Spilventiņi Titāna Sakausējuma Brilles Deguna Spilventiņi