Kameras Ekrānu Stabilu Kameras LCD Ekrānu Remonts0 -20%

Kameras Ekrānu Stabilu Kameras LCD Ekrānu Remonts

• Kategorijas: Piederumi & Daļas

Kameras Ekrānu Stabilu Kameras LCD Ekrānu Remonts

Motīvs: 1. Piemērojamie Modeļi: Tas LCD displejs ir piemērots DMC GF6GK GF6GK GF6 kamera, lūdzu, apstipriniet, kameras modeli pirms lietošanas.

2. Trešā Persona Produkts: rezerves ekrāna, kameru ir trešā persona ir jauns produkts, kas nav oriģināls produkts, bet ir tāda pati funkcija.

3. Paļauties: šīm kameru, ekrānu ir pārbaudīta un kvalificētu pirms izvešanas no rūpnīcas uzticamu un stabilu sniegumu.

4. Perfect Fit: forma un lielums ir izstrādāti precīzi, un uz ekrāna var normāli strādāt un parādīt rāmi pēc pareizas uzstādīšanas.

5. Profesionāla Uzstādīšana: Šis remonts piederums ir ieteicams uzstādīt un demontēt ar profesionālo tehniskās apkopes personālam.

Vienuma Tips: Kameras LCD Ekrānu

Materiāls: LCD

Bruto Svars: 32g / 1.1 oz

Attiecināms: uz DMC GF6GK GF6GK GF6

Iepakojums Saraksts: 1 x Ekrānu

Piezīme: Profesionāli tehniskās apkopes darbinieki ir ieteicams uzstādīt un noņemt

Par samaksu:

Mēs atbalstām šādus maksājumu metodes.Visi maksājumi, kas veikti par www.aluksnesskola.lv apstrādā Alipay.

1) Mēs pieņemam Alipay, West Union, TT.Visas galvenās kredītkartes tiek pieņemtas, izmantojot drošu maksājumu procesors DARĪJUMA.

2) Maksājums ir jāveic 3 dienu laikā no pasūtījuma.

3) Ja jūs nevarat kases uzreiz pēc izsoles tuvu, lūdzu, pagaidiet dažas minūtes un mēģiniet vēlreiz Maksājums ir jāpabeidz 3 dienu laikā.

Par kuģniecības:

1. VISPASAULES PIEGĀDE. (Izņemot dažas valstis un APO/FPO)

2. Pasūtījumi apstrādāti laikus, pēc tam, kad maksājumu pārbaudes.

3. Mēs tikai kuģis apstiprināja rīkojumu adreses.Jūsu pasūtījums adrese IR jāsaskan ar jūsu piegādes adresi.

4. Attēlus, kas tiek rādīti nav faktisko objektu, un ir paredzēts tikai atsaucei.

5. PAKALPOJUMA TRANZĪTA LAIKS ir paredzēts ar pārvadātāju un izslēdz brīvdienās un svētku dienās.Tranzīta laiks var atšķirties, īpaši laikā brīvdienu sezonu.

6. Ja jūs neesat saņēmis savu sūtījumu noteiktajā laika periodā, lūdzu, sazinieties ar mums.Mēs izsekot sūtījumu, un saņemt atpakaļ uz jums, cik ātri vien iespējams ar atbildi.Mūsu mērķis ir klientu apmierinātība!

7. Sakarā ar krājumu stāvokli un laika starpības, mēs izvēlēties, lai kuģis savu preci no mūsu pirmais pieejama noliktava par ātru piegādi.

8. Mēs pārdevējs nav atbildīgs par ievedmuitas nodokli, pircējs ir atbildīgs par to.Jebkurš strīds, ko izraisa šis ir nepamatota.

9. BR pircējs, lūdzu, sniedziet cpf vai cnpj, tas būs labāk, lai jūs varētu saņemt to daudz ātrāk.paldies

Atgriešanās un Kompensāciju:

1. Jums ir 7 dienas, lai sazinieties ar mums un 30 dienas, lai atgrieztos no dienas, kad tā saņemta.Ja šajā postenī ir jūsu rīcībā vairāk kā 7 dienu laikā, tas tiek uzskatīts par izmantoti, un MUMS nebūs JAUTĀJUMU, JUMS KOMPENSĀCIJAS VAI NOMAIŅA.NAV nekādu IZŅĒMUMU!

2. Atgriezies preces, IR JĀBŪT oriģinālajā iepakojumā un jums IR SNIEGT mums ar sūtījumu izsekošanas numuru, konkrētu iemeslu, lai atgrieztos, un jūsu po#.

3. Mēs atmaksāsim JŪSU PILNS UZVARĒTĀJU PIEDĀVĀJUMA SUMMU, saņemot preci tās sākotnējā stāvoklī un iepakojuma ar visām detaļām un aksesuāriem, PĒC tam, kad gan Pircējam, GAN Pārdevējam atcelt darījuma, no www.aluksnesskola.lv.VAI, jūs varat izvēlēties, lai rezerves.

Par atsauksmes:

Mēs uzturēt augstu izcilības standartus un censties 100% klientu apmierinātību!Atsauksmes ir ļoti svarīgi, Mēs pieprasām nekavējoties sazinieties ar mums, PIRMS jūs sniedzat mums, neitrāla vai negatīva atgriezeniskā saite, tā, ka mēs varam veiksmīgi risināt jūsu problēmas.

Tas ir neiespējami, lai risinātu problēmas, ja mēs nezinām par viņiem!

apsolām, mēs piedāvājam 100% klientu apmierinātību,ja jums ir kādi jautājumi , lūdzu, dariet mums zināt, un mēs darīsim visu iespējamo, lai labotu situāciju.mēs pilnībā cīnāmies ar visiem posteņiem, kas mēs esam tirdzniecība.mēs piedāvājam 100% klientu apmierinātību,ja jums ir kādi jautājumi,lūdzu, dariet mums zināt, un mēs darīsim visu iespējamo,

A2ACPUP21 izsūtīti 24 Stundu Laikā, Tikai Pārdot Oriģinālo Produktu

nomaiņa tālvadības pults , izturīga un viegli uzstādīt.naudas sodu meistarība un nevainojama stila.barošana: 2 * aaa baterijas (nav komplektā) materiāls: plastmasas krāsa: melna iepakojuma saturs: 1 x tālvadības pults tikai iepriekš paketes saturu, citi produkti nav iekļauti.piezīme: gaismas atstarošana un dažādi displeji var izraisīt krāsu elementu attēlu nedaudz

Nomainiet Tālvadības pults RC003PM par Marantz AV Jaudas Pastiprinātāju PM5003 PM5004 PM5005 PM6003 PM6005 PM6006 PM7003