5gab Novo atk1604ac ATK1604ACGQW qfn0 -20%

• Kategorijas: Aktīvās Sastāvdaļas

Laipni lūdzam Zhaoxunxing Veikals

Dārgais Draugs,

Paldies tik daudz par jūsu atbalstu.

Ja citas prasības, kas citiem piegādātājiem, un mums nebija rādīt www.aluksnesskola.lv ,plz sazinieties ar mums pa Chatto izveidotu jaunu saiti, lai jums.

Jo mums vēl ir liels inventāra nebija augšupielādes www.aluksnesskola.lv.

Ja jūs pērkat vairāk par daudzumu, Lūdzu, sazinieties ar mums

Mēs apsolām jums iegādāties 100% preču ir patiesi oriģināla.

(Lielos daudzumos un vairāk atvieglojumu)

• Zīmola Nosaukums - NoEnName_Null
  • Stāvoklis - Jauns
  • Veids - Loģika ICs

nelielu peļņu, bet ātru apgrozījumu garantēta kvalitāte, ja jums ir nepieciešams vairāk, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs pielāgot cenas, lai kalpotu jums labāk pircējs padomi 1: vispirms pārliecinieties, ka tha t jūsu adrese ir pareiza 2: pirms parakstīt paku, lūdzu, pārbaudiet, vai zemes gabals ir piepildīta ar produkta par mums mēs

1gb/daudz MC6800CP MC6800P MC68B00P HD6800P DIP-40 Noliktavā

darījumu apraksts: 【1] aicina visus produktus mūsu veikalā, pamatojoties uz izmeklēšanas dienu kā standarta, nav nopirkt tieši, jo ir daudz produktu, tos nav iespējams augšupielādēt pa vienam.ja tas dod jums neērtības, lūdzu, piedod man! 【2] aicina visus produktus mūsu veikalā atbalstu (alipay, bankas pārskaitījums, savākšana, skaidras naudas)

LM339DR2G importēti kvalitātes preces piegādi diodes integrācija ar vienoto

dārgie draugi, ko elektronisko komponentu vai jums ir nepieciešams ar mums sazināties?daudzi no mūsu krājumiem nav uz plaukta.mums varat sazināties ar mums pastāvīgi atjaunināšanas procesu.mēs varam palīdzēt jums sadarboties ar visiem elektronisko komponentu un integrālās shēmas.

10PCS/Daudz BD648 TO-220 PNP 80V 8A

jingruidz ir gandrīz 500 000 cilvēku šķirņu sastāva, un nepārtraukti bagātināt lai atrisinātu problēmu, sastāvdaļas paraugus un minibatch iepirkuma jums! mūs izvēlas, ...

10pcs/Daudz Jaunu TM1628 TM1628A SOP28 Sākotnējā Patiesu LED Panel Display Driver

laipni aicināti uz elektroniskās pārdošanas maksājuma 1. maksājumu pilnā apmērā jāsamaksā 7 dienu laikā pēc izvietojot savu pasūtījumu. 2. pircējs ir atbildīgs par nodokļu un/vai nodevu, ko iekasē savu valsti.un precēm, kas tiks atzīmēts kā dāvana vai parauga viegli muitošanas un mazāk maksas.kuģniecības - mēs parasti izmanto ķīnas ziņu gaisa pastu(piegāde